Choď na obsah Choď na menu
 


Materské centrum :: základné informácie

 

Návštevné hodiny, poplatky:

Možnosť návštev je od pondelka do piatku, od 8. do 18. hodiny (v septembri do 16.00 h.). Zápisné do nášho Materského centra v školskom roku 2016/2017 je nasledovné:

:: platí sa POLROČNE - prevodom z účtu, príp. internet bankingom:

 

     - september - december 2016 :: mamička + 1 dieťa :: 16,- €

     - január - jún 2017 (platenie v januári) :: mamička + 1 dieťa :: 24,- €

 

Pozn.: bližšie informácie k PLATBÁM nájdete na stránke Zápis do krúžkov

 

Členstvo v MC:

Po vyplnení prihlášky a zaplatení zápisného sa mamička s dieťatkom stávajú členmi Materského centra a majú voľný vstup do MC.

Jedno pravidlo návštev však máme – každá mamička s dieťatkom má stanovený jeden deň v týždni, ktorý dodržiava pravidelne a sú v ňom detičky približne rovnakého veku (od októbra 2016). Toto opatrenie je nutné z dôvodu malých priestorov a veľkého počtu návštevníkov.

Dopoludnia sú organizované, s občasným programom – besedy, dielničky pre detičky a hry v kolektíve – riekanky, pesničky podľa vopred pripraveného plánu činnosti na šk. rok.

 

 

Čo si priniesť so sebou:

Stačia Vám základné hygienické a osobné potreby pre dieťatko + papučky. Máme tu prebaľovací pult, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnku, chladničku, základné vybavenie kuchynky – hrnčeky, misky, lyžičky, kávu, čaj a piškóty. WC s nočníkom a umyvárka s pitnou aj teplou vodou sú samozrejmosťou.

 

 

Nie sme tu len pre mamičky!

U nás sú vítané nielen mamičky na materskej dovolenke (s deťmi od 0 do 3 rokov), ale aj oteckovia, starí rodičia a iní dospelí kamaráti našich slniečok, ktorí práve dieťatko opatrujú. 

 

 

Zodpovednosť:

Za dieťatko zodpovedá dospelá osoba, ktorá s ním do MC prišla.